Egmont

Privatumo politika

Interneto svetainės privatumo politika

Ši privatumo politika reglamentuoja UAB „Egmont Lietuva” klientų, kaip duomenų subjektų, teises, šių teisių apsaugos tvarką, taip pat asmens duomenų rinkimo, tvarkymo bei saugojimo principus ir sąlygas naudojantis interneto svetaine www.egmont.lt

UAB „Egmont Lietuva” – vardas, kuriuo galite pasitikėti. Užsitarnavome Jūsų pasitikėjimą būdami vieni didžiausių vaikiškų knygų ir žurnalų leidėjų Lietuvoje ir ilgus metus siūlydami spaudą vaikams. Šioje tinklapio dalyje plačiau papasakosime, kaip ir kada UAB „Egmont Lietuva” renka asmens duomenis, kokia tai informacija, taip pat kada ir kodėl šiuos duomenis panaudojame. Be to, pateikiami kontaktai, kuriais galite kreiptis norėdami plačiau sužinoti apie mūsų privatumo politiką.

 

Duomenų valdytojas

UAB „Egmont Lietuva”
Įmonės kodas: 210194630
PVM kodas: LT1019463014
Buveinės adresas: Švitrigailos g. 11F, Vilnius LT-03228
Tel. +370 5 213 12 65 robertas@egmont.com

 

Informacija, kurios iš Jūsų galime paprašyti

UAB „Egmont Lietuva” gali rinkti ir apdoroti Jūsų asmens duomenis. Tai gali būti:

 • Informacija, kurią pateikiate pildydami užklausas ir anketas www.egmont.lt puslapyje. Tai duomenys, kuriuos pateikiate registruodamiesi mūsų tinklapyje, užsisakydami naujienlaiškius bei paslaugas. Taip pat galime paprašyti Jūsų duomenų Jums dalyvaujant konkursuose, kuriuos organizuoja UAB „Egmont Lietuva”, arba pranešdami apie mūsų tinklapio problemas.
 • Susisiekus su mumis turime teisę šią korespondenciją archyvuoti.
 • UAB „Egmont Lietuva” gali paprašyti atsakyti į apklausas, nors Jums neprivalu tai daryti.
 • Duomenys, kuriuos nurodote pateikdami užsakymą per mūsų tinklapį.
 • Detalės apie Jūsų vizitą mūsų tinklapyje, įskaitant, tačiau neapsiribojant, informacija apie gyvenamąją vietą, kitus komunikacijos metu gautus duomenis, kurių gali prireikti pateikiant sąskaitą už užsakymą ar kitoms reikmėms.

 

Kur kaupiame Jūsų asmeninius duomenis?

Jūsų duomenys bus saugomi UAB „Egmont Lietuva” serveriuose. Pateikdami savo asmens duomenis sutinkate su jų perdavimu, saugojimu ir apdorojimu. UAB „Egmont Lietuva” imasi visų reikalingų priemonių, kad duomenys būtų perduodami saugiai ir pagal šios privatumo politikos reikalavimus. 

 

Kaip UAB „Egmont Lietuva” naudoja asmens duomenis?

Informaciją apie Jus galime naudoti šiais tikslais:

 • Norėdami užtikrinti, kad pateikiamas Jums aktualiausias mūsų tinklapio turinys. Pavyzdžiui, atsiminus ar atpažįstant Jus prisijungimo metu naršymas tampa spartesnis.
 • Suteikdami Jums informaciją, produktus ar paslaugas, kurių iš mūsų pageidaujate. Taip pat jei manome, kad tokia informacija galėtų Jus sudominti ir jei sutinkate, kad susisiektume su Jumis tokiu tikslu.
 • Norėdami įvykdyti įsipareigojimus Jums.
 • Norėdami leisti Jums dalyvauti interaktyviose mūsų paslaugose, jei to norite.
 • Pranešdami apie mūsų paslaugų pasikeitimus.
 • Norėdami sudaryti galimybę pabendrauti su knygų autoriais, vertėjais, redaktoriais.
 • Taip pat Jūsų duomenis galime naudoti suteikdami Jums informaciją apie UAB „Egmont Lietuva” produktus ir paslaugas, kurie galėtų Jus sudominti. Jei jau esate mūsų klientas, elektroninėmis priemonėmis (elektroniniu paštu ar SMS žinutėmis) susisieksime su Jumis tik norėdami perduoti informaciją apie prekes ir paslaugas, panašias kaip įsigytas ankstesnių pirkimų metu. Jei esate naujas klientas, susisieksime su Jumis elektroninėmis priemonėmis, tik jei su tuo sutiksite ar kreipsitės svetainėje esančios užklausos pagalba.

 

Jūsų duomenų atskleidimas

Asmeninius duomenis tretiesiems asmenims galime perduoti:

 • Jei pateikti asmeninius duomenis esame įpareigoti įstatymiškai, norint užtikrinti mūsų taisyklių laikymąsi, saugant UAB „Egmont Lietuva” ar mūsų klientų teises, nuosavybę ir saugumą. Tai galioja ir pasikeičiant informacija su kita kompanija ar organizacija, bandant apsisaugoti nuo sukčiavimo. 
 • Jei duomenis reikia perduoti įmonei, kurią UAB „Egmont Lietuva” įpareigoja atlikti užsakymą, supakuoti ar nugabenti prekes. 

 

Kokios Jūsų teisės?

Jūs turite teisę:

 • Sužinoti, kokius Jūsų asmeninius duomenis esame sukaupę.
 • Sužinoti, kokiems duomenų gavėjams Jūsų asmens duomenys buvo pateikti per pastaruosius metus.
 • Kreiptis į mus su prašymu ištaisyti neteisingus, neišsamius ar netikslius duomenis.
 • Kreiptis į mus su prašymu nustoti apdoroti sukauptus jūsų asmeninius duomenis.

 

Ryšys su kitais, ne UAB „Egmont Lietuva” tinklapiais

Mūsų tinklapyje gali būti talpinamos nuorodos į mūsų partnerių, filialų, reklamos agentų ar jų nurodytus tinklapius. Jei įeisite į vieną šių tinklapių, atminkite, kad šios interneto svetainės turi savo privatumo politiką. Neprisiimame atsakomybės dėl jų politikos normų. Prašome patikrinti šių tinklapių privatumo politiką prieš pateikiant bet kokią asmeninę informaciją.

Privatumo politikos pakeitimai

Visi pakeitimai privatumo politikoje bus skelbiami šiame tinklapyje ir, tinkamose situacijose, perduoti Jums elektroniniu paštu.